Arkadiusz Wojciechowski. Reportaże ślubne i sesje zdjęciowe. Wrocław, Polska, Europa.

O mnie

Powinienem tu napisać jak jestem doświadczony, jakie skończyłem szkoły, ile mam za sobą wystaw czy sukcesów albo nawet jaki mam sprzęt. Jak istotna jest rola fotografa w tym najważniejszym dla Was dniu, ile można w związku z tym zyskać, a ile stracić. Stwierdziłem jednak, że nic takiego pisać nie będę. Nie powiem ani słowa o pełnych emocji obrazach, wspomnieniach tych wyjątkowych dla Was chwil, cudownej pamiątce na długie lata. Nie powiem też o tym, że fotografia jest moją pasją… W końcu to oczywista oczywistość.

Uwielbiam nurt fotografii humanistycznej reprezentowany przez takich fotografów jak H. Cartier-Bresson, Garry Winograd, Marian Schmidt, Jindrich Streit i innych. Staram się to przenieść na fotografię ślubną na tyle na ile potrafię. Za każdym razem staram się zrobić jak najlepsze zdjęcia i nic poza tym nie jest dla mnie ważniejsze. Tak po prostu.

Mieszkam we Wrocławiu i tu najczęściej pracuję. Dojeżdżam oczywiście tam gdzie trzeba, nawet na drugi koniec świata.

Arkadiusz Wojciechowski
tel. 601 75 10 77, 71 722 76 71
kontakt@arekwojciechowski.pl
www.dobrefoty.pl

 
Stała współpraca z portalami:
Fotograf-wesele.plFilmy-Wesele.plKamerzysta.plAuta-Wesele.plLokale-Wesele.pl,Wesele.com.plWeselne.plSuknie-Wesele.plPorady-Wesele.plGaleria-Wesele.plAntySlub.pl,PleneryFotograficzne.plFotografia-Ślubna.plPiosenkiNaWesele.plForum-Slubne.com.pl
Reklamy